Broekstuk 3xUni Monier Sneldek Aerlox Zwart Novo+
Binnen 5 tot 7 werkdagen
- Levering door heel Nederland
- Veilig afrekenen
- Offerte op maat
Productinformatie
Het broekstuk verbindt twee dakafvoeren of ventilatiekanalen tot één aansluiting. Zorgt voor een efficiënte en waterdichte verbinding.
Broekstuk 3xUni van Monier - Model Sneldek Aerlox
Dit broekstuk 3xUni in de kleur zwart heeft een Novo+ afwerking en verbindt meerdere vorsten of hoekkepers waterdicht met elkaar.
Met het Broekstuk 3xUni Monier Sneldek Aerlox Zwart Novo+ maakt u een waterdichte verbinding op het punt waar nok en hoekkepers elkaar ontmoeten. De vorm is afgestemd op de bijbehorende vorsten, zodat alle aansluitingen naadloos in elkaar overlopen. Juist op dit punt komt veel water samen; een passend broekstuk voorkomt lekkage en geeft het dak een verzorgde uitstraling. Dit broekstuk heeft een 3xUni-uitvoering. Dankzij de tijdloze zwarte kleur en Novo+ afwerking past dit broekstuk perfect bij de overige pannen van uw Sneldek Aerlox dak. De afwerking Novo+ zorgt voor een diepe kleurwerking en uitstekende duurzaamheid. Vervaardigd uit hoogwaardig beton is dit broekstuk sterk, maatvast en bestand tegen alle weersomstandigheden. Vraag direct een offerte aan voor het Broekstuk 3xUni Monier Sneldek Aerlox Zwart Novo+.
Specificaties
| Artikelnummer | BGM-10030473 |
|---|---|
| Merk | Monier |
| Materiaal | Beton |
| Model | Monier Sneldek Aerlox |
| Kleur | zwart |
| Afwerking | Novo+ |
| Kleur categorie | zwart |
| Glans | lichtglans |
| Hulpstuk type | Broekstuk |
| Hulpstuk vorm | Halfrond |
| Verbinding | 3xUni |
Broekstuk 3xUni Monier Sneldek Aerlox Zwart Novo+